Vad letar du efter?

Medarbetare

Välkommen att kontakta någon av Medlinks engagerade medarbetare!
Nedan finner du kontaktuppgifter till samtliga och det framgår tydligt vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker kan du alltid ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Peter Westerholm på Medlink

Peter Westerholm

Affärschef 072-078 77 26
peter.westerholm@medlink.se
Läs mer
Philip Gustavsson på Medlink

Philip Gustavsson

Områdesansvarig - Sjuksköterskor och läkare 072-078 77 29
philip.gustavsson@medlink.se
Läs mer
Marlene Tolvtin Ericson på Medlink

Marlene Tolvtin Ericson

Konsultchef - Läkare 072-078 77 28
marlene.t.ericson@medlink.se
Läs mer
Sebastian Gafvelin på Medlink

Sebastian Gafvelin

Konsultchef - Läkare 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se
Läs mer
Ebba Brage på Medlink

Ebba Brage

Konsultchef - Läkare 072-078 77 24
ebba.brage@medlink.se
Läs mer
Bella Avar på Medlink

Bella Avar

Konsultchef - Läkare 072-078 77 30
bella.avar@medlink.se
Läs mer

Johan Krosse

Konsultchef - Läkare 072-078 77 04
johan.krosse@medlink.se
Läs mer

Robin Helgesson

Konsultchef - Läkare 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Läs mer
Albin Hortell på Medlink

Albin Hortell

Konsultchef - Läkare 072-078 77 19
albin.hortell@medlink.se
Läs mer
Philip Fjaestad på Medlink

Philip Fjaestad

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 03
philip.fjaestad@medlink.se
Läs mer

Frida Dahl

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 17
frida.dahl@medlink.se
Läs mer

Rasmus Tilliander

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 31
rasmus.tilliander@medlink.se
Läs mer
Farnaz Hautala på Medlink

Farnaz Hautala

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 18
farnaz.hautala@medlink.se
Läs mer
Jonas Lundmark på Medlink

Jonas Lundmark

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 21
jonas.lundmark@medlink.se
Läs mer
Joseph Bejefalk på Medlink

Joseph Bejefalk

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 14
joseph.bejefalk@medlink.se
Läs mer

Fredric Gustavsson

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se
Läs mer
Malin Hollander på Medlink

Malin Hollander

CFO/Administrativ chef 072-078 77 08
malin.hollander@medlink.se
Läs mer
Johanna Schenström på Medlink

Johanna Schenström

Upphandlingsansvarig 072-078 77 13
johanna.schenstrom@medlink.se
Läs mer
Bertil Sommardahl på Medlink

Bertil Sommardahl

Redovisningsansvarig 072-078 77 05
bertil.sommardahl@medlink.se
Läs mer
Cassandra Hajduk på Medlink

Cassandra Hajduk

Faktureringsansvarig 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Läs mer
Sara Schenström på Medlink

Sara Schenström

Administratör 072-078 77 12
sarah.schenstrom@medlink.se
Läs mer

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se
Läs mer

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss