Vad letar du efter?

Medarbetare

Välkommen att kontakta någon av Medlinks engagerade medarbetare!
Nedan finner du kontaktuppgifter till samtliga och det framgår tydligt vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker kan du alltid ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Julia Stenmark på Medlink

Julia Stenmark

Områdesansvarig - Läkare 072-078 77 11
julia.stenmark@medlink.se
Läs mer
Sebastian Gafvelin på Medlink

Sebastian Gafvelin

Bemanningsansvarig Teamleader - Primärvård 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se
Läs mer
Bella Avar på Medlink

Bella Avar

Bemanningsansvarig Teamleader - Specialistläkare 072-078 77 30
bella.avar@medlink.se
Läs mer
Robin Helgesson Bemanningsansvarig på Medlink

Robin Helgesson

Bemanningsansvarig Teamleader - Psykiatri 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Läs mer
Maria Kindel Bemanningsansvarig på Medlink

Maria Kindel

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 03
maria.kindel@medlink.se
Läs mer

Oskar Hägglund

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se
Läs mer

Rizaidin Karim

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 19
rizaidin.karim@medlink.se
Läs mer

Danesh Aravi

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 28
danesh.aravi@medlink.se

Alan Darbandi

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 36
alan.darbandi@medlink.se

Helena Envall

Bemanningskoordinator 072-078 77 20
helena.envall@medlink.se
Läs mer
Frida Dahl på Medlink

Frida Dahl

Områdesansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 17
frida.dahl@medlink.se
Läs mer
Fredric Gustavsson på Medlink

Fredric Gustavsson

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se
Läs mer

Isa Alvbåge

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 09
isa.alvbage@medlink.se
Läs mer

Ann Holm

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 27
ann.holm@medlink.se
Läs mer
Nora Dahlberg på Medlink

Nora Dahlberg

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se
Läs mer
Jonna Eliasson på Medlink

Jonna Eliasson

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 33
jonna.eliasson@medlink.se
Läs mer

Emelie Edlund

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 04
emelie.edlund@medlink.se

Christine Klövholm

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 31
christine.klovholm@medlink.se
Farnaz Hautala på Medlink

Farnaz Hautala

Bemanningskoordinator 072-078 77 18
farnaz.hautala@medlink.se
Läs mer

Victoria Poska Tilander

Bemanningskoordinator 072-078 77 06
victoria.tilander@medlink.se
Läs mer
Cassandra Hajduk på Medlink

Cassandra Hajduk

Försäljningscontroller 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Läs mer
Johanna Schenström på Medlink

Johanna Schenström

Marknads- och upphandlingskoordinator 072-078 77 13
johanna.schenstrom@medlink.se
Läs mer

Eva Solberg

Marknads- och upphandlingschef 072-078 77 14
eva.solberg@medlink.se
Läs mer
Bertil Sommardahl på Medlink

Bertil Sommardahl

Ekonomichef 072-078 77 05
bertil.sommardahl@medlink.se
Läs mer
Marie Hytte-Larsson på Medlink

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se
Läs mer

Lin el-Najjar

Administrativ assistent 072-078 77 08
lin.el-najjar@medlink.se
Läs mer

Madeleine Stenhols

Ekonomiassistent 072-078 77 12
madeleine.stenhols@medlink.se
Läs mer

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss