Medarbetare

Vill du komma i kontakt med någon av oss på Medlink? Nedan finner du kontaktuppgifter till oss och det framgår inom vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker på vem du ska prata med kan du ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Kim Bane

Områdesansvarig rekrytering 072-078 77 46
kim.bane@medlink.se

Jonas Söderström

Senior rekryterare 072–078 77 36
jonas.soderstrom@medlink.se

Nora Dahlberg

Kundansvarig/Rekryterare 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se

Ilyes Benotmane

Rekryteringsansvarig 072-070 96 17
ilyes.benotmane@medlink.se
Robin Helgesson Bemanningsansvarig på Medlink

Robin Helgesson

Områdesansvarig doktor, psykolog och socionom 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Sebastian Gafvelin på Medlink

Sebastian Gafvelin

Teamleader doktor 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se

Oskar Hägglund

Senior konsultchef - doktor 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se

Sara Hellström

Rekryteringsansvarig och Senior konsultchef – doktor 072-078 77 47
sara.hellstrom@medlink.se

Edvin Dahlqvist

Konsultchef – doktor 072-078 77 03
edvin.dahlqvist@medlink.se

Maria Kahem

Konsultchef – doktor 072-078 77 08
maria.kahem@medlink.se

Niklas Simonsson

Konsultchef – doktor och socionom 072-078 77 28
niklas.simonsson@medlink.se

Isak Werner

Konsultchef – doktor och socionom 072-078 77 27
isak.werner@medlink.se

Lena Benjaminsson

Konsultchef – psykolog och socionom 072-078 77 39
lena.benjaminsson@medlink.se

Fredrik Forsman

Konsultchef – psykolog och socionom 072-071 66 17
fredrik.forsman@medlink.se

Robin Willgert

Affärsansvarig – doktor 072-078 77 16
robin.willgert@medlink.se

Sanna Jansson

Affärsansvarig 072-078 77 40
sanna.jansson@medlink.se

Alexander Sjöö

Kundansvarig – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeut 072-078 77 29
alexander.sjoo@medlink.se
Fredric Gustavsson på Medlink

Fredric Gustavsson

Områdesansvarig – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se

Emelie Edlund

Senior konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 04
emelie.edlund@medlink.se

Linnea Sjöstedt

Teamleader & konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 14
linnea.sjostedt@medlink.se

Victoria Dahlberg

Teamleader & konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 45
victoria.dahlberg@medlink.se

Nathalie Sundberg

Senior Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 32
nathalie.sundberg@medlink.se

John Öhlund

Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 01
john.ohlund@medlink.se
Bild på Madeleine Hellström

Madeleine Hellström

Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 19
madeleine.hellstrom@medlink.se

Saly Gabro

Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 10
saly.gabro@medlink.se

Leo Häger

Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-071 66 18
leo.hager@medlink.se

Michaela Silvhagen

Teamleader bemanningsansvarig & boende- och reseansvarig 072-078 77 25
michaela.silvhagen@medlink.se

Zandra Vega

Bemanningsansvarig 072-071 64 97
zandra.vega@medlink.se

Cassandra Hajduk

Operativ Chef 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Marie Hytte-Larsson på Medlink

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se

Adam Hellerud

Ekonomiassistent 072-078 77 12
adam.hellerud@medlink.se

Camilla Hägglund

Upphandlingsansvarig 072-078 77 09
camilla.hagglund@medlink.se

Ebba Almegård

Bemanningskoordinator 072-078 77 44
ebba.almegard@medlink.se
HelenaEne

Helena Envall

Bemanningskoordinator 072-078 77 20
helena.envall@medlink.se

Åsa Dahlqvist

Marknadsansvarig 072-078 77 42
asa.dahlqvist@medlink.se

Rana Hariri

Konsultchef – doktor rana.hariri@medlink.se
Frida Dahl på Medlink

Frida Dahl

Föräldraledig Områdesansvarig – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter

Klara Askefors

Föräldraledig

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss