Vad letar du efter?

Medarbetare

Välkommen att kontakta någon av Medlinks engagerade medarbetare!
Nedan finner du kontaktuppgifter till samtliga och det framgår tydligt vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker kan du alltid ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Julia Stenmark på Medlink

Julia Stenmark

Områdesansvarig - Läkare 072-078 77 11
julia.stenmark@medlink.se
Läs mer
Sebastian Gafvelin på Medlink

Sebastian Gafvelin

Bemanningsansvarig Teamleader - Primärvård 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se
Läs mer
Bella Avar på Medlink

Bella Avar

Bemanningsansvarig Teamleader - Specialistläkare 072-078 77 30
bella.avar@medlink.se
Läs mer
Robin Helgesson Bemanningsansvarig på Medlink

Robin Helgesson

Bemanningsansvarig Teamleader - Psykiatri 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Läs mer
Maria Kindel Bemanningsansvarig på Medlink

Maria Kindel

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 03
maria.kindel@medlink.se
Läs mer

Oskar Hägglund

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se
Läs mer

Danesh Aravi

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 28
danesh.aravi@medlink.se

Rana Hariri

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 38
rana.hariri@medlink.se
Läs mer

Fredrik Forsell

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 37
fredrik.forsell@medlink.se
Läs mer

Sanna Jansson

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 40
sanna.jansson@medlink.se
Läs mer

Marie Enqvist

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 21
marie.enqvist@medlink.se

Ilyes Benotmane

Bemanningsansvarig - Läkare 07-2078 77 36
ilyes.benotmane@medlink.se

Hanna Davidsson

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 19
hanna.davidsson@medlink.se

Carin von Matérn

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 46
carin.von-matern@medlink.se

Sara Hellström

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 47
sara.hellstrom@medlink.se
HelenaEne

Helena Envall

Bemanningskoordinator 072-078 77 20
helena.envall@medlink.se
Läs mer
Frida Dahl på Medlink

Frida Dahl

Områdesansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 17
frida.dahl@medlink.se
Läs mer
Fredric Gustavsson på Medlink

Fredric Gustavsson

Bemanningsansvarig Teamleader - Sjuksköterskor 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se
Läs mer

Isa Alvbåge

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 09
isa.alvbage@medlink.se
Läs mer
Nora Dahlberg Bemanningsansvarig Medlink

Nora Dahlberg

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se
Läs mer

Jonna Eliasson

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 33
jonna.eliasson@medlink.se
Läs mer

Emelie Edlund

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 04
emelie.edlund@medlink.se
Läs mer

Linnea Sjöstedt

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 14
linnea.sjostedt@medlink.se
Läs mer

Amanda Hederstedt

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 39
amanda.hederstedt@medlink.se
Läs mer

Victoria Dahlberg

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 45
victoria.dahlberg@medlink.se

Emelie Lind

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 43
emelie.lind@medlink.se

Max Adsjö

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 10
max.adsjo@medlink.se

John Öhlund

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 01
john.ohlund@medlink.se

Nathalie Sundberg

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 32
nathalie.sundberg@medlink.se

Gabrielle Greiff

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 08
gabrielle.greiff@medlink.se

Adrian Molaei

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 29
adrian.molaei@medlink.se
Farnaz Hautala på Medlink

Farnaz Hautala

Bemanningskoordinator 072-078 77 18
farnaz.hautala@medlink.se
Läs mer

Victoria Poska Tilander

Bemanningskoordinator 072-078 77 06
victoria.tilander@medlink.se
Läs mer
Cassandra Hajduk på Medlink

Cassandra Hajduk

Operativ Chef 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Läs mer
Marie Hytte-Larsson på Medlink

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se
Läs mer

Klara Askefors

Ekonomiassistent 072-078 77 49
klara.askefors@medlink.se

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss