Vad letar du efter?

Medarbetare

Välkommen att kontakta någon av Medlinks engagerade medarbetare!
Nedan finner du kontaktuppgifter till samtliga och det framgår tydligt vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker kan du alltid ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Sebastian Gafvelin

Teamleader - Primärvård 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se
Läs mer
Bella Avar på Medlink

Bella Avar

Teamleader - Specialistläkare 072-078 77 30
bella.avar@medlink.se
Läs mer

Robin Helgesson

Teamleader - Psykiatri 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Läs mer

Maria Kindel Bergman

Konsultchef - Läkare 072-078 77 03
maria.kindel@medlink.se
Läs mer

Oskar Hägglund

Konsultchef - Läkare 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se
Läs mer

Rizaidin Karim

Konsultchef - Läkare 072-078 77 19
rizaidin.karim@medlink.se
Marlene Tolvtin Ericson på Medlink

Marlene Tolvtin Ericson - Tjänstledig

Konsultchef - Läkare marlene.t.ericson@medlink.se
Läs mer

Helena Enwall

Bemaningskoordinator 072-078 77 20
helena.envall@medlink.se
Läs mer

Frida Dahl

Teamleader - Sjuksköterskor 072-078 77 17
frida.dahl@medlink.se
Läs mer
Jonas Lundmark på Medlink

Jonas Lundmark

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 21
jonas.lundmark@medlink.se
Läs mer

Rasmus Tilliander

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 31
rasmus.tilliander@medlink.se
Läs mer

Fredric Gustavsson

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se
Läs mer

Isa Alvbåge

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 09
isa.alvbage@medlink.se
Läs mer

Ann Holm

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 27
ann.holm@medlink.se
Läs mer

Inga-lill Björling

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 25
ingalill.bjorling@medlink.se
Läs mer

Rasmus Brolin

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 04
rasmus.brolin@medlink.se
Läs mer

Nora Dahlberg

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se
Läs mer

Jonna Eliasson

Konsultchef - Sjuksköterskor 072-078 77 33
jonna.eliasson@medlink.se
Farnaz Hautala på Medlink

Farnaz Hautala - Föräldraledig

Konsultchef - Sjuksköterskor farnaz.hautala@medlink.se
Läs mer

Victoria Poska Tilander

Bemaningskoordinator 072-078 77 06
victoria.tilander@medlink.se
Läs mer
Cassandra Hajduk på Medlink

Cassandra Hajduk

Försäljningscontroller 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Läs mer
Philip Gustavsson på Medlink

Philip Gustavsson

Affärschef 072-078 77 29
philip.gustavsson@medlink.se
Läs mer
Julia Stenmark på Medlink

Julia Stenmark

Grundare och styrelseledamot 072-078 77 12
julia.stenmark@medlink.se
Läs mer
Johanna Schenström på Medlink

Johanna Schenström

Upphandlings - och marknadsansvarig 072-078 77 13
johanna.schenstrom@medlink.se
Läs mer
Bertil Sommardahl på Medlink

Bertil Sommardahl

Ekonomichef 072-078 77 05
bertil.sommardahl@medlink.se
Läs mer

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se
Läs mer

Axel Lindmark

Ekonomiassistent 072-078 77 12
axel.lindmark@medlink.se
Läs mer

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss