Medarbetare

Välkommen att kontakta någon av Medlinks medarbetare! Vi ser fram emot att höra från dig.
Nedan finner du kontaktuppgifter till samtliga och det framgår inom vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker på vem du ska prata med kan du ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Julia Stenmark på Medlink

Julia Stenmark

Områdesansvarig – Läkare 072-078 77 11
julia.stenmark@medlink.se
Läs mer
Sebastian Gafvelin på Medlink

Sebastian Gafvelin

Teamchef – Primärvård 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se
Läs mer
Robin Helgesson Bemanningsansvarig på Medlink

Robin Helgesson

Teamchef – Psykiatri 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se
Läs mer

Kim Bane

Teamchef – Specialist 072-078 77 46
kim.bane@medlink.se

Oskar Hägglund

Bemanningsansvarig - Läkare 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se
Läs mer

Rana Hariri

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 38
rana.hariri@medlink.se
Läs mer

Sara Hellström

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 47
sara.hellstrom@medlink.se

Fredrik Forsell

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 37
fredrik.forsell@medlink.se
Läs mer

Alexander Sjöö

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 29
alexander.sjoo@medlink.se

Niklas Simonsson

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 28
niklas.simonsson@medlink.se

Maria Kahem

Bemanningsansvarig – Läkare 072-078 77 08
maria.kahem@medlink.se

Robin Willgert

Affärsansvarig – Läkare 072-078 77 16
robin.willgert@medlink.se

Jennifer Rosén

Affärssansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 33
jennifer.rosen@medlink.se
Frida Dahl på Medlink

Frida Dahl

Områdesansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 17
frida.dahl@medlink.se
Läs mer
Fredric Gustavsson på Medlink

Fredric Gustavsson

Teamchef – Sjuksköterskor 072-078 77 15
fredric.gustavsson@medlink.se
Läs mer
Nora Dahlberg Bemanningsansvarig Medlink

Nora Dahlberg

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se
Läs mer

Emelie Edlund

Bemanningsansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 04
emelie.edlund@medlink.se
Läs mer

Linnea Sjöstedt

Bemanningsansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 14
linnea.sjostedt@medlink.se
Läs mer

Victoria Dahlberg

Bemanningsansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 45
victoria.dahlberg@medlink.se

Nathalie Sundberg

Bemanningsansvarig – Sjuksköterskor 072-078 77 32
nathalie.sundberg@medlink.se

Olivia Strand

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 31
olivia.strand@medlink.se

Saly Gabro

Bemanningsansvarig - Sjuksköterskor 072-078 77 10
saly.gabro@medlink.se

Isa Alvbåge

Upphandlingsansvarig 072-078 77 09
isa.alvbage@medlink.se
Läs mer

Cassandra Hajduk

Operativ Chef 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se
Läs mer
Marie Hytte-Larsson på Medlink

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se
Läs mer

Aida Kazemi

Ekonomiassistent 072-078 77 06
aida.kazemi@medlink.se

Michaela Silvhagen

Boende- och Resekoordinator 072-078 77 25
michaela.silvhagen@medlink.se

Ebba Almegård

Bemanningskoordinator 072-078 77 44
ebba.almegard@medlink.se

Åsa Dahlqvist

Marknadsansvarig 072-078 77 42
asa.dahlqvist@medlink.se

Isak Werner

Rekryterare 072-078 77 27
isak.werner@medlink.se

Aron Winberg

Rekryterare 072-078 77 13
aron.winberg@medlink.se

Edvin Dahlqvist

Rekryterare 072-078 77 03
edvin.dahlqvist@medlink.se

John Öhlund

Föräldraledig – Bemanningsansvarig – Sjuksköterskor

Sanna Jansson

Föräldraledig – Affärsansvarig Läkare Läs mer
HelenaEne

Helena Envall

Föräldraledig Läs mer

Ilyes Benotmane

Tjänstledig
Bella Avar på Medlink

Bella Avar

Föräldraledig Läs mer

Klara Askefors

Föräldraledig

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss